ماسک کودک و نوجوان

 ماسک کودک و نوجوان:

این نوع ماسک به ترتیب برای سنین ۳ تا ۷ سال و ۸ تا ۱۵ سال و به صورت طرح دار و ساده طراحی گردیده است. این ماسک از سه لایه اسپان، ملت بلون، اسپان تشکیل شده است که علاوه بر ظاهر زیبا و جذاب، پوشش بسیار مناسبی به صورت داده و ایمنی و سلامت کودکان و نوجوانان را فراهم می کند.

آشنایی با مشخصات عمومی ماسک های شرکت مدیسا پلیمر آریا

ماسک های شرکت مدیسا پلیمر آریا ( MPA ) با کسب تاییدیه های الزم از وزارت بهداشت و وزارت صنعت، معدن و تجارت،از نظر کارایی فیلتراسیون در دو نوع N95 ( با راندمان جذب ذرات معلق بیش از 95 درصدی ذرات معلق با اندازه کمتر از 3.0میکرون ) و N99 ( با راندمان جذب ذرات معلق بیش از 99 درصدی ذرات معلق با اندازه کمتر از 3.0 میکرون ) تولید و عرضه میگردد.

ماسک های N95 و نیز N99 یاد شده در واقع یکبار مصرف بوده و برای محیط های با ذرات معلق مختلف غیر روغنی و باقابلیت فیلتراسیون بالا مطابق استانداردهای جهانی، مناسب محیط های دارای انواع آلاینده های معلق از قبیل گرد و غبار وخاک، گرد اره، دود، گرد و غبار ناشی از جارو و یا غبار محیط های تولیدی، ذرات معلق بیولوژیکی، کپک ها، باکتریها و ویروس ها، و بخارات معلق در هوا طراحی گردیده است. برای محیط های در معرض خطر ابتلا به عفونت، بیماری یا عوامل بیماری زا،ماسک های N99 حاوی دو الیه نانو الیاف MPA پیشنهاد میگردد.

ماسک های سوپاپ دار MPA با امکان ایجاد جریان هوا و شرایط تنفس راحت تر، فضای داخل ماسک را خنک تر نگه میدارد. سوپاپ این ماسک به نحوی طراحی گردیده است که به هوای بازدم اجازه خروج داده و از ورود هوای دم بدون فیلتراسیون جلوگیری میکند. ماسک های سوپاپدار MPA برای محیط های آلوده و نیازمند استفاده طولانی مدت توصیه میگردد.
برای افراد آلوده به ویروس کوید 19 در زمان بیماری، برای جلوگیری از عدم آلودگی اطرافیان، استفاده از این ماسک به هیچ وجه توصیه نمیشود.

وجود لایه داخلی پارچه نرم و لطیف SMS در تمام ماسک های MPA سبب لطافت ماسک و راحتی کاربرد میگردد و نوع لایه های به کار رفته در تولید ماسک های MPA از مرغوب ترین منسوجات بی بافت مخصوص ماسک تولیدی شرکت های داخلی دارای مجوز تولید میباشد. نوع و تعداد لایه ها بنا بر شرایط محیطی و با ارائه مشاوره به مصرف کننده، به صورت اختصاصی برای هر محیط پیشنهاد و سپس طراحی و تولید میگردد. در حال حاضر ماسک های MPA بنا به سفارش مشتری شامل 5 تا 9 لایه بی بافت مختلف است. جنس لایه های مصرفی بنا به شرایط و درخواست مشتری میتواند شامل انواع الیاف مصنوعی و طبیعی و با گرماژ مختلف بر اساس نیاز طراحی و تولید گردد.

فرم طراحی شده ماسک ها جا دار بوده که علاوه بر پوشش کامل صورت و محل تنفس، استفاده راحت را برای مصرف کننده فراهم میکند و دوخت اطراف و لبه های ماسک با سیستم التراسونیک است که سبب درزبندی کامل و عدم نفوذ هرنوع الودگی در هر اندازه ای ، از محل دوخت میشود.کش قابل تنظیم در ماسک های MPA با قرار دادن یک تنظیم کننده روی کش، به تنظیم اندازه کش و استفاده راحت برای افراد با اندازه سر و صورت مختلف کمک میکند.
در ماسک های MPA وجود سیم تنظیم کننده فرم بینی ، شکل دهی بهتر ماسک با فرم بینی و صورت کمک میکند . همچنین وجود ابر نرم زیر سیم تنظیم کننده بینی (در قسمت داخلی ماسک) سبب راحتی کاربرد و فشار کمتر به بینی میشود.
وجود گوشواره ی اتصال کش، بدون تماس با صورت سبب تنظیم بهتر کش و استفاده راحت ماسک MPA میگردد.

تیم فنی متخصص شرکت MPA با بهره گیری از آخرین فناوریهای روز دنیا، و همکاری متقابل با شرکت های فناور داخلی وخارجی، با تکیه بر فناوری نانو و فناوری های زیستی، و با کسب تاییدیه های مختلف از وزرات بهداشت، ستاد فناوری نانو، سازمان عذا و دارو، و اداره استاندارد ایران، ماسک های اختصاصی جاذب میکروب و ویروس، آنتی باکتریال، جاذب بو، جاذب گازهای سمی و شیمیایی، و ضد نفوذپذیری آب و مایعات آبی را تولید نموده است.

ماسک N99
ماسک N95
فهرست