درباره شرکت

شرکت مدیسا پلیمر آریا با برند تجاری میداس، با هدف تولید وپخش تجهیزات پزشکی و تکمیل منسوجات خاص, در سال ۱۳۹۶ تاسیس و در پارک علم و فناوری یزد مستقر  گردید. در سال ۱۳۹۷ با اخذ مجوز نانومقیاس برای فیلتر نانوجاذب از ستاد توسعه فناوری نانو کشور موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیانی گردید. این شرکت درسال ۱۳۹۹ با تکیه بر دانش فنی و تخصص پرسنل و کادر فنی، موفق به تولید أنواع ماسک هایFFP1,FFP2,FFP3  بر اساس استانداردهای جهانی گردید وبا اخذ مجوزهای لازم از اداره کل تجهیزات پزشکی،اخذ استانداردهای ایزو ۱۳۴۸۵،ایزو ۹۰۰۱ و GMP ,اخذ تاییدیه از سازمان انرژی اتمی ایران و سازمان صنعت، معدن وتجارت ایران قسمتی از نیاز مردم عادی، بخش درمان و نیز صنایع مختلف برای أنواع ماسک را تامین نمود. در سال 1400 نیز این شرکت موفق به دریافت استاندارد فناوری برای محصول نانوفیلترجاذب گردید. این محصول  منسوجی جاذب بو و گازهای سمی و شیمیایی است که بر پایه مواد نانوساختارآپاتک طراحی و فرایند میگردد.

 

از جمله دیگر تولیدات شرکت میتوان به تولید برخی پودرها و نانوپودرهای زیستی، از جمله پودرهای پروتئین فیبروئین و سریسین ابریشم از ضایعات ابریشم اشاره نمود. این پودرها در مهندسی بافت و پزشکی بازساختی به عنوان بازسازی و بهبود دهنده زخم و سوختگی و نیز در کرم های ارایشی بهداشتی به عنوان جوان کننده و بهبود دهنده چین و چروک استفاده میگردد.

شرکت مدیسا پلیمر اریا افتخار دارد تا راستای رفع نیازهای فناورانه مشتریان، نسبت به تحقیق و طراحی و بومی سازی دانش فنی تولید برخی فیلترها اقدام نماید

هویت برند میداس

میداس یا شاه میـداس (به یونانی) پادشاه فریگیه بود. او بنا بر اسطوره های یونانی هرآنچه را که لمس می کرد به طــلا تبدیل می شد.در طراحی برند میداس از ترکیب نماد تاج برگرفته از مفهوم شاه میداش و حرف M برگرفته از حرف اول نام برند میداس استفاده شده است.

فهرست